JAKÉ GOLFOVÉ AKCE LETOS NAVŠTÍVIT?

22. 6. 2018


Nová golfová sezóna je v plném proudu a pro každého golfistu může ten letošní rok přinášet jiné výzvy. Nabízíme celou sérii zajímavých události pro ty z vás, kteří si letos golf chtějí opravdu užít.

 

GOLF MARATHON (čeladná/OSTrAVICE 17-18.8 2018)


Seriál golfových turnajů GOLF MASTERS  jsme zahájili na golfovém hřišti v Mstěticích 25. května a následovala hned špička mezi domácími hřišti, resort v blízkosti malebného městečka Kácov zhruba cca 35 na dojezd z Prahy Golf  Resort Panorama a brzy nás čeká prázdninová akce, golfový marathon na špičkových hřištích Čeladnou a podmanivou Ostravici. Cestu nám zařídí České dráhy, kde budeme mít k dispozici vlastní diskrétní prostory, včetně zábavy, občerstvení, spousty dobrého jídla a pití. Zajistíme i následné transfery, takže o Vaše pohodlí a relax bude od začátku do konce perfektně postaráno.  

RYDER CUP

Nejslavnější golfová událost, ve které se proti sobě utká výběr nejlepších hráčů Evropy, proti nejlepším hráčům USA. V termínu od 25. do 30. září tak bude celý golfový svět upírat svůj zrak na golfové hřiště Le Golf National u Paříže, kde se tato událost roku bude konat. Pokud nechcete nejslavnější golfový turnaj sledovat pouze z pohodlí domova, tak právě pro Vás jsme připravili zájezd, díky kterému jedinečnou atmosféru Ryder Cupu zažijete. V ceně balíčku na Vás čeká 4 denní vstupenka na Ryder Cup a ubytování na 5 nocí včetně všech transferů z hotelu na hřiště, stejně jako vstupenky na nejslavnější golfový turnaj světa.
 

TURECKO 2018 / říjen-listopad / listopad-prosinec

Pokud nám už počasí nedvolí si golf užívat v ČR, skvělou destinací pro prodloužení sezóny je tradičně turecký Belek. Díky našemu partnerovi GABRIEL TOUR vás hravě přeneseme do golfového ráje, kde vás na každém kroku čekají hřiště, která jsou jedním slovem nádherná. Ve spojení se skvělým servisem GABRIEL TOUR, all inclusive servisem je to přesně závěr sezóny, jaký má být. Vzhledem k velkému zájmu, letos připravujeme 2 zájezdy říjen-listopad dají se využít ještě přímé lety z Prahy a sezóna v tureckých resortech vstupuje do režimu "low session", kdy se mění zásadně cenové relace a zájezdy s golfem se dají pořídit za vynikající ceny. Přitom si i třeba s rodinkou užijete dostatek tepla, slunce i moře.

Druhý termín nabídneme na přelomu listopadu prosince, který se nám v minulosti osvědčil z hlediska stability počasí, vynikajícího golfu a velmi příjemného relaxu v nejlepších tureckých resortech s vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Nespornou výhodou je, že zaženete zimní chmury a zbavíte se stresu z předvánočního šílenství.

Věříme, že se nám v podařilo letošní rok připravit přesně podle vašich představ, těšíme se na setkání na greenech a fairwaích a věříme, že si letošní golfový program parádně užijete jak na golfových hřištích v České republice, ale i v zahraničí. Budeme se na Vás těšit na vaší tour GOLF MASTERS :-)Sdílet

Podobné články