PRAGUE CITY GOLF CLUB ZBRASLAV

CANON


 

PRAGUE CITY GOLF CLUB ZBRASLAV

CANON


Termín turnaje: 22.8.2019
Hřiště: PRAGUE CITY GOLF ZBRASLAV
Hrací kategorie:
Program:
Catering:

REGISTRACEProžijte poslední chvilky prázdnin na golfu na 8. turnaji série GOLF MASTERS 2019, který se odehraje ve čtvrtek 22. 8. na hřišti Prague City Golfu na Zbraslavi

Přihlašovat se můžete přes mail info@golfmasters.cz, případně přímo na serveru České golfové federace www.cgf.cz. V rámci turnaje bude připraveno občerstvení (snídaně,svačina do bagu, voda + oběd) a jako vždy krásné ceny včetně dvojího losování po turnaji, takže vyhrát může opravdu každý z vás. O pitný režim se postará ryze česká značka přírodní pramenité vody ŠUMAVSKÝ PRAMEN. V průběhu hry ochutnáte skvělá vína Martina Plešingera a vynikající sushi od spol. MB FOOD. Rovněž si můžete sestavit svůj flight a zahrát si tak se svými přáteli. Buggy jsou v našich turnajích samozřejmě také povoleny.

Hlavním partnerem letošního ročníku je sázková kancelář FORTUNA a společnost ATT INVESTMENTS CZ SE, která je profesionálem na finančně komoditních trzích a je výrobcem krásných šperků, s nimiž se při našich turnajích setkáváte.

Již tradičně soutěžíme o týdenní letecký zájezd s golfem pro nejlepšího golfistu a golfistku, věnovaný  CK SNAIL TRAVEL INTERNATIONAL. 

V případě zájmu nabízíme možnost spolupráce nebo prezentace Vaší firmy při turnajích a vystavení faktury za reklamu.  

S přáním krásného dne na golfu 

Jan Hrubeš
CEO & Direct Manager
t: +420 736 515 316 | e: jan.hrubes@golfistaroku.cz
www.golfistaroku.cz I www.golfmasters.cz
 Sdílet
Další turnaje