BLOG

Rubrika Blog

3. 10. 2020

Panorama Golf resort Proquip Open & Golfista roku Invitational 2020

Blog  

V krásném prostředí resortu Panorama se uskutečnil vrchol sezóny, tradiční turnaj ankety GOLFISTA ROKU letos ve spojení se značkou PROQUIP, která obléká nejlepší golfisty světa při turnaji RYDER CUP.

Celý článek


20. 7. 2018

Exklusivní koncert legendárního zpěváka Mira “Mekyho” Žbirky

Blog  

Přijďte s námi prožít poslední chvilky prázdnin, užít si skvělý golf a pobavit se s celou rodinou. V rámci turnaje GOLF MASTERS 2018 v Prague City Golf jsme ve spolupráci s partnerem J&T BANKA připravili skvělý den plný zábavy pro děti i dospělé a koncert Mekyho Žbirky, který se odehraje v golfovém areálu po skončení turnaje. Zazní legendární hity jako Atlantída, Čo bolí, to prebolí, 22 dní nebo Biely kviet. Místa na turnaj i koncert je možné rezervovat na emailu info@golfmasters.cz případně telefonním čísle +420 736 515 316

Celý článek


22. 6. 2018

10 DŮVODŮ, PROČ HRÁT GOLF

Blog  

Golf se těší nebývalé oblibě, v relativně malé zemi v centru Evropy máme 106 hřišť, což dělá z České republiky golfovou velmoc ve střední Evropě.

Celý článek


22. 6. 2018

JAKÉ GOLFOVÉ AKCE LETOS NAVŠTÍVIT?

Blog  

Nová golfová sezóna je v plném proudu a pro každého golfistu může ten letošní rok přinášet jiné výzvy. Nabízíme celou sérii zajímavých události pro ty z vás, kteří si letos golf chtějí opravdu užít.

Celý článek